Vážení rodiče, zákonní zástupci,
od zástupců rodičů ve školské radě by Vám prostřednictvím Vašich „třídních důvěrníků“ měly být zasílány zápisy a doprovodné informace z jednotlivých jednání školské rady. Minulé zápisy a kontakty na členy ŠR najdete na http://www.zsmilicov.cz/skolska-rada/ Třídní důvěrníky (pravděpodobně z 6C, 6D, 7C a 9C, jsou-li zvoleni) prosím o zaslání aktuální emailové adresy.
S přátelským pozdravem a díky,
Aleš Prokop
zástupce rodičů ve školské radě a její předseda

Informace z Klubu mladých diváků

Zde máme informační Leták

Pozvánka na schůzku třídních důvěrníků

Srdečně Vás zveme na schůzku třídních důvěrníků, která se uskuteční v úterý 7.11. 2017 v

 16.15 v zasedací místnosti školy ( přízemí vedle kanceláří vedení)

Program :

1. Situace s nedostatkem učitelů (pro nemoc) a její řešení
  2. Příprava voleb do školské rady – leden
  3. Seznámení s připravovanými akcemi škol
  4. Připomínky a podněty rodičů

17.00 hodin ve třídách – třídní schůzky

18.00 hodin ve společenském sále – členská schůze Spolku rodičů

Evropská pečeť kvality

Další ocenění náročné a dlouhodobé práce našich učitelů anglického jazyka. Blog

Halloween 2017

Spolek rodičů Vás zve na Halloween!!!!

Halloween 2017 – podrobný program

Prestižní ocenění pro Elf

Projekt běžící na naší škole získal významné ocenění více na jejich blogu

5.B – ČSP

Podívejte se, co vyrobili žáci na hodinách Člověk a svět práce. Fotografie

1.B – Malý architekt

Kulturní projekt Ministerstva vnitra na téma „Integrace cizinců“ oslovil děti z naší třídy a pod vedením PhDr. Ivy Jirovské (KC Zahrada) vznikly stavby z oblasti ČR, Vietnamu a Ukrajiny. Sice jen ze čtvrtky, ale rozhovory na téma typické rysy naší architektury a způsob života s okolními státy, zajímavosti
a krásy byl velice přínosný.  Fotografie

Hana Ferencová, třídní učitelka

Sběr papíru

Vážení rodiče, vážení učitelé,
Ve dnech 12.10. čtvrtek a 13.10. pátek mezi 7hod – 8:30hod bude opět probíhat sběr papíru.
Stejně jako minule vyhlašujeme soutěž o nejvíce nasbíraných kg za třídu a největší počet účastníků za třídu.
Vítězové opět dostanou peněžní odměnu do třídního fondu. Polovina výtěžku bude předána škole na nákup materiálu pro tvorbu halloweenské a vánoční výzdoby školy v rámci výtvarné výchovy.
Přispějme zapojením se do akce k ekologické výchově a podporujme uměleckou činnost našich dětí. Kdo ví, zda ve vašem dítku nedříme nový Picasso?
Kontejner bude přistavený ve dvoře kotelny vedle školy západním směrem (na konci slepé ulice kolem hlavního vchodu do školy) jako na jaře.
S nákladem více než 20 kg bude možné zajet do dvora autem, před vjezdem ale počkejte na pokyny organizátorů, dbejte prosím při tom zvýšené opatrnosti a berte ohled na pěší.
Těšíme se na vás a děkujeme za spolupráci
Spolek rodičů Milíčov
www.rodice-milicov.cz

P. S.: Kdo byste nám rádi pomohli s organizací, ať již této, nebo kterékoli jiné akce, ozvěte se nám na tel: 603 222 589 nebo na mail rodice-milicov@seznam.cz