Úspěchy žáků – archiv

Turnaj ve stolním tenise

Naše dívky se zúčastnily pražského kola turnaje ve stolním tenise. Umístily se na krásném 3. místě.

Soutěž AJ

Ve středu 29. března se vybraní žáci pátých tříd naší školy zúčastnili soutěže pro šikovné děti se zájmem o angličtinu na ZŠ Bronzová. Byli to konkrétně Natalia Ellis, Matěj Kupka, Kim Do a Denis Koch. I když se neumístili na stupních vítězů, prokázali výborné znalosti v anglickém jazyce, získali další zkušenosti a mohli své vědomosti porovnat s ostatními žáky pražských i mimopražských škol. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší školy a za statečnost.

Konverzační soutěž AJ

V pondělí 23. ledna 2017 se na naší škole uskutečnila konverzační soutěž v anglickém jazyce pro 2. stupeň.

Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích a zde máme seznam těch nejúspěšnějších účastníků:

Kategorie 6., 7. třídy:

1. místo – Matyáš Franta, 7.B

2. místo – Alina Didovets, 6.B

3. -4. místo – Filip Vlček, 7.A

Daniil Gnezdilov, 7.A

Kategorie 8., 9. třídy:

1. místo – Kateřina Lipovská, 8.A

2. místo – Kristýna Kubánková, 8.B

3. místo – Tereza Phamová, 8.C

Gratulujeme všem výše zmíněným a všem zúčastněným děkujeme za prokázání jejich znalostí a také za statečnost. Fotografie

Pohár florbalu dívky

Dne 23. ledna se děvčata 4. a 5. tříd zúčastnily krajského kola ve florbalu. Vybojovaly 3. místo a získaly bronzové medaile, diplom a pohár.

Adéla Kučerová byla vyhlášena mezi nejlepšími hráčkami a Karolína Bačková nejlepší brankářkou. Děkujeme za vzornou reprezentaci. Fotografie

N.Chvátalová

OVOV

Předávání odznaků žákyním, které splnily stříbrné a bronzové odznaky všestrannosti Olympijských vítězů za rok 2016.

Další rok budem opět plnit discipliny v hodinách tělocviku.

Dějepisná olympiáda

V úterý 29.11.2016 se uskutečnilo školní kolo dějepisné olympiády na téma Marie Terezie a její doba. Zúčastnilo se celkem 17 žáků 8. a 9.ročníku. Zadané otázky i úkoly byly náročné, přesto byly dosažené výsledky velmi povzbudivé.
Zde jsou jména těch nejúspěšnějších řešitelů:

1.místo Sofie Langová 8.A

2.místo Anežka Bízková 8.B, Natálie Netardová 8.A

3.místo Matias Kott 8.A

Blahopřejeme a přejeme vytrvalost v přípravě na obvodní kolo.

Za MO – D,Vo L.Zimmelová

Plavání

V pátek 21.10. se v bazénu Jedenáctka konaly závody v plavání . Naši žáci byli velmi úspěšní.

Všem děkujeme za reprezentaci.
Jejich výsledky naleznete zde

Minifotbal 11.10.2016

Starší žáci na prvním místě!!!
Všem děkujeme za reprezentaci.

22. ročník CROSS CUP

Běžecký závod škol se konal v náhradním termínu . Děti 1.-3.tříd závodily ve čtvrtek 13.10. a 4.-9. tříd v pátek 14. 10. V celkovém hodnocení škol I.stupeň naší školy zvítězil a II. stupeň se umístil na 3. místě.

Na fotografiích vidíte naše medailisty. Všem děkujeme za reprezentaci.

N.Chvátalová, foto J.Holý

Atletický čtyřboj

V pátek 16.9. se v obvodním kole soutěže Atletický 4boj naše obě družstva mladších dívek a starších kluků umístila na 3. místech.
Gratulujeme
Konkrétní vyýsledky najdete zde

Závody v dětské atletice

Dne 21.9. se na hřišti ZŠ Donovalská konaly závody v dětské atletice- hod raketkou, překážkový a štafetový běh a skok z místa.Družstvo druháků zvítězilo a získalo zlaté medaile, třeťáci skončili na 3. místě a čtvrťáci na 4. místě