Návštěva Legolandu

V úterý 16. 6. vyrazilo přes sto žáků 2.stupně a 5.E do německého Legolandu. Počasí nám přálo, neupekli jsme se a ani se nemuseli schovávat před silným deštěm. Každý si přišel na své. Fandové Lega mohli obdivovat skvělé modely známých měst a památek a za dobrou cenu si koupit stavebnice s různou tématikou. Milovníci adrenalinových atrakcí si užili zábavu na horských dráhách.
Zajet si na návštěvu do Legolandu můžeme jen doporučit.
< zpět na Úvod

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies