Návštěva Legolandu
V úterý 16. 6. vyrazilo přes sto žáků 2.stupně a 5.E do německého Legolandu. Počasí nám přálo, neupekli jsme se a ani se nemuseli schovávat před silným deštěm. Každý si přišel na své. Fandové Lega mohli obdivovat skvělé modely známých měst a památek a za dobrou cenu si koupit stavebnice s různou tématikou. Milovníci adrenalinových atrakcí si užili zábavu na horských dráhách.
Zajet si na návštěvu do Legolandu můžeme jen doporučit.